Вишня

tree8

Вишня (Cerasus Juss) була відома ще за 300 років до н.е. у Греції, звідки вона поширилася до більшості Європейських країн. У першому сторіччі нашої ери римляни завезли вишню до Англії. У Північній Америці вишня з’явилася з першими колоністами. Культура вишні була добре відомою в Київській Русі.

Тепер вишню вирощують майже в усіх країнах з помірним кліматом, але основними виробниками плодів є Німеччина, Югославія, Данія, Угорщина, Польща, Китай, США, Молдова та інші. В Україні вишня – одна з найбільш поширених культур, яка вирощується у різних ґрунтово-кліматичних умовах. Вона займає площу 65 тис. га, і серед кісточкових культур посідає друге місце після сливи. Її вирощують переважно на присадибних ділянках (92%). З давніх-давен вишню вирощували біля кожної хати, здебільшого розмножуючи коренепаростковими саджанцями.

Вишня звичайна поширена повсюди. Лише у культурі налічується понад 500 сортів. Вважають, що вишня звичайна – природний гібрид черешні і вишні степової. Вид зимо- і посухостійкий, світлолюбний, полюбляє легкі ґрунти, дає рясну кореневу поросль.

Дерева заввишки до 3 м, з кулеподібною (інколи розлогою) кроною і темно-коричневою корою стовбуру й багаторічних гілок. Пагони червоно-бурі. Листки широко-еліптичні, завдовжки 5–7 см, темно-зелені, блискучі зверху, матові – знизу. Квітки діаметром до 2,5 см, з білими пелюстками. Відмінні медоноси. Суцвіття 2–4 квіткові, зонтикоподібні. Плоди кулеподібні чи дещо сплюснуті діаметром 12–15 мм, світло-червоні з жовтуватою м’якоттю і безбарвним соком, кислі. Кісточка не відокремлюється від щільної м’якоті.

Плоди споживають свіжими і використовують для переробки. Особливо високо ціняться із вишні варення, джем, повидло і соки.

За даними біохіміків, у плодах вишні міститься до 14% цукрів, 1,4–2,4% – кислот, до 18% – сухих речовин, 75–83% – води, до 9% дубильних речовин, до 25 мг на 100 г вітаміну С, а також вітаміни В1 (тіамін), РР (нікотинова кислота) і Р. Плоди вишні вдвічі багатші на залізо, ніж яблука, а також містять фолієву кислоту та рибофлавіни. У плодах також виявлено кумарини, в тому числі оксікумарин, який запобігає утворенню тромбів.

Селекціонери щорічно створюють високопродуктивні, господарсько-цінні сорти вишні різних строків достигання плодів.

Айва