Круглий стіл горіховодів України

IMG_1944На багато питань щодо виробництва, переробки та реалізації садовини дали відповідь учасники масштабної Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту», яка відбулася 1-2 липня у Львові.
Учасниками конференції стали близько 300 представників садівничої та переробної галузей з усіх куточків України та зарубіжжя. У конференції також взяли участь і обговорили актуальні питання садівництва і переробки представники компаній з Казахстану, Німеччини, Австрії, а також Голландії. Організатором конференції виступив міжнародний інформаційний проект «Садівництво і Виноградарство & Напої. Технології та Інновації».

Міжнародна конференція стала унікальним майданчиком для обміну досвідом представників провідних переробних підприємств і садівничих господарств. Учасники конференції поділилися особливостями вирощування фруктів за сучасними стандартами, а також секретами виробництва унікальних українських напоїв та інших продуктів на базі плодів і ягід.

Ключова дискусія форуму була присвячена існуючим проблемним питанням в садівничій та переробній галузях, а також пошуку шляхів їх вирішення. В обговоренні взяли участь начальник відділу садівництва, виноградарства та виноробства Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Костенко, фахівець номер один в плодово-ягідному виноробстві, доктор технічних наук Олександр Литовченко, голова ради обласного об`єднання «Тернопільська обласна рада сільськогосподарських підприємств», заступник голови Аграрного союзу України, директор ФГ «Гадз» Петро Гадз, голова правління Громадської спілки виробників органічної сертифікованої продукції «Органічна Україна» Олена Березовська, засновник ягідного кооперативу «Агрофірма «Весна – 2011» Олександр Ткачук, голова Української асоціації садівництва і ягідництва Володимир Печко. Модератором дискусії виступив директор Асоціації «Укрсадпром» Дмитро Крошка.

У рамках конференції відбувся КРУГЛИЙ СТІЛ «Розвиток горіхового бізнесу в Україні: вирощування волоського горіха. Практичні поради для садоводів», який провела АСОЦІАЦІЯ «УКРСАДПРОМ».

Модератор: Заступник голови Асоціації з розвитку горіхоплідних та нішевих культур, ПП «ГРАФСЬКІ САДИ», Коровкін Олег (Україна) Учасники:«Концепція розвитку садівництва Асоціації «УКРСАДПРОМ»

Голова Асоціації «УКРСАДПРОМ», Дмитро Крошка (Україна)

«Співпраця та взаємодія між Асоціацією «УКРСАДПРОМ» (Україна) та Асоціацією «Союз виробників горіхоплідних культур» (Молдова)»

Президент Асоціації «Союз виробників горіхоплідних культур», власник розсаднику горіхоплідних культур VOINESTI, Тирсине Олег (Молдова)

Заступник президента Асоціації «Союз виробників горіхоплідних культур», Костянтин Гаджим (Молдова)

«Садівництво – невід’ємна складова нашого життя»

Доцент кафедри садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка НУБіП України, Сіленко Володимир (Україна)

«Вектор розвитку плодового розсадництва та промислових горіхових садів в Україні»

Заступник голови Асоціації з розвитку горіхоплідних та нішевих культур, ПП «ГРАФСЬКІ САДИ», Коровкін Олег (Україна)

«Огляд ринку волоського горіху. Тенденції розвитку галузі»

Директор Київського офісу ВГО «Українська горіхова Асоціація», Івченко Елена (Україна)

«Особливості проектування створення насаджень горіхоплідних культур та систем зрошення»

Заступник голови Асоціації з технологій, ТОВ «НВП «Ірігаційні системи», Матвіець Олександр (Україна)