Налаживание сотрудничества

18.06.2016 состоялась рабочая поездка руководителей ООО «Графские сады» к ООО «Сады Черкащины» и встреча с директором Коновалюком Олегом Валентиновичем.

Поднят очень важный вопрос развития плодового питомниководства в Украине, зокрема вирощування високоякісного садивного матеріалу горіхоплідних культур. Не є таємницею, що сортова частота промислових саджанців горіхоплідних культур дуже важлива. Не так багато горіхових розсадників є в нашій державі, але ж якість продукту котру вони виробляють, залишається бути кращою. Тут дуже важливо підвищити, з’єднати науковий та практичний досвід у цій галузі. На початку розвитку українського горіхового бізнесу дуже важлива сортова якість вітчизняного продукту. Именно решением этой задачи и занимается уже не один год Коновалюк Олег. В общении было решено объединить наши усилия для достижения общей цели - создания питомника, основной задачей которого будет качественных выращивания саженцев промышленных украинских сортов.

Еще очень важно в этом вопросе, підтримка держави як на законодавчому рівні так і фінансовому рівнях. Було досягнуто взаємне розуміння того, що український сортовий саджанець волоського горіху вже є, він повинен бути якісним, массовым и известным на весь мир.