Налагодження співробітництва

18.06.2016 відбулася робоча поїздка керівників ПП «Графські сади» до ПП «Сади Черкащини»та зустріч з директором Коновалюком Олегом Валентиновичем.

Підняте дуже важливе питання розвитку плодового розсадництва в Україні, зокрема вирощування високоякісного садивного матеріалу горіхоплідних культур. Не є таємницею, що сортова частота промислових саджанців горіхоплідних культур дуже важлива. Не так багато горіхових розсадників є в нашій державі, але ж якість продукту котру вони виробляють, залишається бути кращою. Тут дуже важливо підвищити, з’єднати науковий та практичний досвід у цій галузі. На початку розвитку українського горіхового бізнесу дуже важлива сортова якість вітчизняного продукту. Саме вирішенням цього завдання і займається вже не один рік Коновалюк Олег. У спілкуванні було вирішено об’єднати наші зусилля для досягнення загальної мети – створення розсадника, основним завданням якого буде якісних вирощування саджанців промислових українських сортів.

Ще дуже важливо в цьому питанні, підтримка держави як на законодавчому рівні так і фінансовому рівнях. Було досягнуто взаємне розуміння того, що український сортовий саджанець волоського горіху вже є, він повинен бути якісним, масовим та відомим на весь світ.