Суниця

суниця

Суниця (Fragaria L.) як культурна рослина з’явилася в XV столітті. Це одна з перших ягід, яку вирощує людина. Ще 200 років тому суницю застосовували при лікуванні. Про неї писали Пліній старший, Авіцена, поети Вергілій, Овідій. У творах Гіппократа є відомості про використання суниці, як ефективного лікарського засобу при застудах. На територію України суниця була завезена з Голландії в кінці XVІІІ століття і швидко прижилася.

Щороку у світі вирощують в середньому 2,5 млн. тонн ягід суниці. Основними виробниками ягід є США, Польща, Іспанія, Італія, Нідерланди, Франція. за вирощування ягід у теплицях перші місця посідають Японія і Нідерланди.

В Україні суниця охоплює площу понад 8600 га, валові річні збори її сягають 50–60 тис. тонн, що на 20–30% більше, ніж інших ягідних культур.

Суниця є основною ягідною культурою завдяки відмінним смаковим якостям, ранньому достиганню та високій скороплідності. При дотриманні всіх вимог технології та підбору відповідних сортів можна отримувати до 50 т/га ягід. Починаючи з наступного після садіння року, вона формує врожай в межах 10 т/га, а за інтенсивної технології вирощування плодоносить і в рік садіння. Суницю вирощують у всіх зонах садівництва, на всіх типах ґрунтів, придатних під плодові і ягідні культури. Перші ягоди розпочинають достигати вже з другої половини травня місяця.

Ягоди суниці відзначаються чудовим смаком, який обумовлений вмістом 7–10% цукрів, 0,9–2% органічних кислот. Лікувальні властивості забезпечує значна кількість біологічно активних речовин: радіопротекторних, вітамінів, мікроелементів і рослинних антибіотиків. Містять ягоди аскорбінову кислоту (вітамін С – 50–120 мг на 100 г сирої маси), Р-активні речовини (різні форми вітаміну Р – 0,15–0,7 мг) і фолієву кислоту (вітамін В9 – до 0,6 мг на 100 г сирої маси), а також вітаміни А, РР, К, В2 і похідні кумарину. З мікроелементів вони багаті на марганець і кобальт, містять достатню кількість йоду. Ягоди деяких сортів багаті на пектинові речовини – 1,37–1,62%, які характеризуються радіопротекторними властивостями. До рослинних антибіотиків належать дубильні речовини, антоціани і саліцилова кислота.

Використовують ягоди суниці при лікуванні недокрів’я, захворювання печінки, серця, нирок та авітамінозах. Вони регулюють обмін речовин, сприяють виведенню з організму холестеринів і токсинів, які утворюються в процесі життєдіяльності, підвищують апетит. Споживають їх свіжими, замороженими і сушеними, з них виготовляють сечогінний засіб, а також застосовують при лікуванні подагри.

Популярність суниці пояснюється ще й тим, що завдяки сортименту і сучасним технологіям вирощування, свіжі ягоди можна отримувати протягом усього року.

Незважаючи на пластичність культури, найкращі результати суниця дає при вирощуванні сортів, створених у даній зоні, найбільш пристосованих до певних природно-кліматичних умов.

Селекціонери всього світу, зокрема і України, щорічно створюють нові конкурентоспроможні сорти цієї культури. Ці сорти дають можливість отримувати ягоди в ранні, середні й пізні строки, а також мати два врожаї за літо (ремонтантні сорти); є й такі, що безперервно плодоносять з весни до осені (сорти нейтрального світлового дня).

Малина