VOINESTI

Voineşti розплідник, з досвідом роботи більше 30 років, в даний час є одним з найбільш передових виробників розсади і розвитку ідеї відродження культури волоського горіха в Молдові.
Досвід, який ми маємо в культурі волоського горіха починається з 1989 року, коли були створені наші перші маточні сади з сортами: Козаку, Костюжень, Кишинеу, Когалничану, Келераш і Скіноса як запилювачі, а також десятки форм волоського горіха які були випробувані в виробництві. Крім цього, розплідник став джерелом сертифікованих промислових щеп для розмноження цих сортів і висадки, яка послужила основою для розробки і виробництва щеплених дерев волоського горіха, що дозволило нам, через більш ніж 25 років накопичити великі знання про ці сорти, їх образ плодоношення, динаміку входу в плодоношення, стійкість до хвороб, стійкість до засухи або грунти з низьким рівнем народжуваності. Ці емпіричні знання сортового розмноження, дозволяють нам сьогодні адаптуватися до кожного проекту в залежності від ґрунтових характеристик, переваг та обмежень.
В останні роки ми створили і інші плантації волоського горіха, де ми вивели нові сорти, адаптовані до нових вимог – Песчанські, Лара, Фернор, Чандлер. Розплідник Voineşti пишається тим, що включений в Національний каталог сортів рослин, за двома дуже специфічним сортам волоського горіха, які вже знайшли великий інтерес і вдячність від друзів, партнерів і клієнтів. Йдеться про Ovata® і Carpatica®.

CERTIFICAT - GRAFSKIE SADY

Детальніше

Смородина