Смородина

Смородина

Смородина (Ribes nigrum L.) належить до найцінніших ягідних культур.

В Україні смородину вирощують на площі 5,2 тис. га в господарствах різних форм власності. Ягоди цієї рослини ціняться як харчовий і лікувально-профілактичний продукт.

За морфологічними показниками кущі смородини бувають заввишки 1–2,5 м і 1–1,5 м у діаметрі. За формою кущі поділяються на прямостоячі та середньо чи сильно розлогі. Величина і форма куща залежить від сорту. Кущ складається з 15–25 прикореневих гілок різного віку, що мають декілька порядків галуження. Життя куща триває до 20 років, гілки – 5–10 років. Кора старих гілок темна, бура, дво- трирічних – коричнева, однорічних – сіра. Кущ складають гілки нульового порядку (однорічні), дво-, три-, чотири- і п’ятирічні. Чотири- і п’ятирічні гілки після збирання врожаю видаляють, а на їх місці наростають нові.

Коренева система мичкувата, може сягати в глибину до 1,0 м. окремі горизонтальні корені можуть поширитися в бік міжрядь на відстань до 2 м.

За кількістю вітамінів смородина є найбагатшою серед ягідних культур. Зокрема, вміст вітаміну С в ягодах становить від 90 до 300 мг на 100 г сирої маси. Присутні в них вітаміни А (каротин), В1 (тіамін), К1, Р (цитрин), РР1, кумарини, фурокумарини, цукри, азотні кислоти, ефірна олія та ароматичні, а також неорганічні речовини, в тому числі калій, кальцій, магній, кремній, фосфор. У смородини багаті на вітаміни С не лише ягоди, але й бруньки, листки, бутони і квітки. Вони є основною сировиною для виготовлення вітамінних лікувальних препаратів.

Ягоди кулясті масою 1–5 г, чорні, блискучі, рідко опушені. М’якоть салатова, зеленувата, коричнева. Ягоди багатьох новостворених десертних сортів смородини використовують переважно свіжими. Придатні вони і для виготовлення різних продуктів переробки – варення, соків, повидла, джемів, желе, наливок, вин тощо.

Рослини цієї культури швидко вступають в пору товарного плодоношення. Перші врожаї збирають вже на другий рік після садіння, а нормальне плодоношення наступає на третій – четвертий роки залежно від сорту, догляду за посадками та формування кущів. Період дозрівання ягід у сортів може істотно відрізнятися.

Смородина може продуктивно рости на одному місці 10–12 і більше років, даючи при цьому врожай по 3–5 кг з куща. Іншою цінною особливістю є висока зимостійкість і можливість повної механізації робіт при вирощуванні.

Водночас необхідно відмітити, що смородина характеризується недостатньою посухостійкістю. Це пов’язано з її біологічною особливістю: формування кореневої системи у верхніх горизонтах ґрунту. Це необхідно враховувати під час закладання насаджень і проведення агротехнічних заходів.

Аґруc