Аґруc

агрус

Культура аґрусу (Ribes uva crispa L.) родом із Франції. Аґрус вирощується переважно в Європі (Німеччина, Польща, Великобританія, Угорщина, Франція, Росія), але й тут він не має значного поширення.

В Україні аґрус також менш поширений, ніж інші ягідні культури. Загальна площа насаджень близько 2900 га, з яких 2800 га – у промислових і колективних садах. Аґрус рекомендований для усіх зон ягідництва України, але більше вирощується в Лісостепу.

Кущі, залежно від сорту та умов вирощування, висотою від 0,5 до 2 м. Форма куща залежить від кутів відходження гілок і пригинання верхньої їх частини. Тривалість життя 7–10 років, окремих гілок 20 і більше років.

Пагони прямі або з дугоподібними верхівками, стебла не опушені зеленого забарвлення та різної товщини, на міжвузлях є поодинокі або 2–4 роздільні колючки різних розмірів (4–20 мм завдовжки), форми, забарвлення і розташування. Ступінь околюченості стебла пагонів є важливою сортовою ознакою – для промислової культури придатні сорти без колючок.

Ягода – несправжній плід, масою від 1 до 20 г. Плоди за формою кулясті, кулясто-овальні, зелені, жовті, рожеві, червоні, темно-червоні майже чорні, різних строків достигання і смаку.

Ягоди аґрусу містять близько 85% води, 15% сухих речовин, 7–18% цукрів (переважно глюкоза і фруктози), 1,2–3% органічних кислот, 0,5–1,2% пектинових речовин, 0,4–0,5% Р-активних речовин, 20–50 мг % вітаміну С, 200 мг% калію, 75 мг% фосфору, 30 мг% кальцію, 0,3–1% азотних сполук, у незначних кількостях – залізо, марганець, натрій, йод, мідь, цинк та ін., а також каротин, вітаміни В62,РР. Ягоди приємні на смак і запашні, їх споживають у свіжому вигляді і виготовляють з них варення, повидло, джем, мармелад, соки.

На відміну від ягід інших культур, їх можна використовувати у різних фазах стиглості: зелені й напівзелені у консервній промисловості, стиглі споживають свіжими і переробляють. Ягодам аґрусу властива здатність виводити з організму людини радіонукліди, важкі метали; їх споживають для профілактики і лікування гіпертонії, малокрів’я, склерозу судин, тромбозів, інфарктів, шлунково-кишкових захворювань. У народній медицині використовують квітки, ягоди і корені аґрусу.

Ожина